×

* prosimy o wypełnienie

** zgłoszenie Twojej strony www

Nalewaki do piwa

IBC POLSKA F&P S.A. - Łosice 25 | 55-095 Mirków | woj. dolnośląskie | : +48 713 380 680 | NIP: 8940005782 | REGON: 006006050

Opis firmy

Szukasz firmy, która doradzi Ci w kwestii profesjonalnego wyposażenia baru, restauracji lub pubu? Skorzystaj z usług firmy IBC POLSKA F&P S.A. Znajdziesz tam specjalistów w tej dziedzinie, którzy nie tylko służą fachową radą, ale też podsuną Ci najlepsze nalewaki do piwa, dystrybutory do napojów, witryny chłodnicze i wiele innych profesjonalnych urządzeń gastronomicznych i nie tylko. Jeśli prowadzisz pub, to doskonale wiesz, że nie może zabraknąć w nim piwa. Sprawdzą się zatem nalewaki do piwa, dzięki którym usprawnisz i przyspieszysz obsługę klientów. Ponadto zapewnisz klientom dodatkowe doznania wizualne. Nalewaki do piwa genialnie eksponują piwo i efektownie je nalewają. Dzięki temu oferta Twojego lokalu będzie dużo bardziej atrakcyjna i przyciągnie spore grono klientów. Postaw na nalewaki do piwa od IBC POLSKA F&P S.A., a szybko przekonasz się, że to inwestycja, która w pełni się opłaciła! Wejdź na stronę internetową, którą znajdziesz pod adresem grupaibc.pl i sprawdź, jakie opcje nalewaków masz do wyboru.

Nalewaki do piwa, które zwiększają sprzedaż tego trunku

Firma IBC POLSKA F&P S.A. oferuje jedne z najlepszych na rynku nalewaki do piwa. Czym się wyróżniają? Przede wszystkim sprawiają, że na piwie nie tworzy się nadmierna piana. Lanie piwa to czysta przyjemność, tak samo dla pracownika lokalu, jak i dla klienta. Ponadto nalewaki do piwa utrzymują trunek w odpowiedniej temperaturze. Podane zatem piwo jest praktycznie pozbawione piany i smakuje wyśmienicie. Co ważne, nalewaki do piwa są nie tylko funkcjonalne, ale też efektownie wyglądają. Dodają więc lokalowi prestiżu i charakteru. Chcesz mieć je w swoim pubie, barze lub w restauracji? A może w hotelowym punkcie gastronomicznym? Skontaktuj się z firmą IBC POLSKA F&P S.A. i skorzystaj z ich profesjonalnej obsługi oraz świetnie skomponowanej oferty. Z powodzeniem kupisz u nich nalewaki do piwa o różnej wielkości, w zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań. A może poszukujesz indywidualnego rozwiązania? Porozmawiaj z pracownikami z IBC POLSKA F&P S.A., a z pewnością znajdą dla Ciebie najlepszą opcję!

Pełna oferta: tutaj

Dane dodatkowe

www.grupaibc.pl
www.grupaibc.pl

ibc@ibcpolska.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte


Najnowsze wpisy
Ostatnio opublikowane